Державної служби з питань праці
вул. Тетральна, 24, м. Кропивницький, 25006, п/с 1/37, тел./факс (0522) 32-04-30 e-mail: dsp@kr.dsp.gov.ua; zvern@kr.dsp.gov.ua
Управлінням Держпраці у Кіровоградській області підведено підсумки обласного етапу Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2019», який за підтримки Держпраці щороку проводиться з метою популяризації безпечної праці серед молоді.
Цього року до Управління надійшло понад 600 робіт. Журі під головуванням першого заступника начальника Управління Віталія Заніздри та у складі представників управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА, федерації профспілок в області, ПАТ «Миколаївський експертно-технічний центр», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування визначили переможців в трьох вікових групах.
На відібраних малюнках діти зобразили своє бачення безпечної праці в цілому, а також у будівництві, гірничій галузі та транспорті. Серед кращих – два малюнки, виконані лише простим олівцем.
Переможці обласного етапу
Конкурсу «Охорона праці очима дітей» у 2019 році
І вікова група 6-10 РОКІВ
І місце – Бацина Марія Олександрівна
м. Кропивницький, ЦДЮТ "Надія" КЗ "Науковий ліцей"
___________________________
ІІ місце – Мишковська Дарина Романівна
Камбурліївська ЗОШ І -ІІІ ступенів (Онуфріївський район).
___________________________
ІІІ місце – Борисенко Поліна Максимівна
Мечиславська філія Благовіщенського НВК № 1
______________________________________________________________________
ІІ вікова група 11-14 РОКІВ
І місце – Островський Сергій Вадимович
Компаніївська ЗШ І-ІІ ступенів Компаніївської селищної ради
___________________________
ІІ місце – Грекова Валерія Сергіївна,
НВК "Знамянська ЗШІ-ІІІ ст. №3-гімназія"
___________________________
ІІІ місце – Шевченко Каріна Віталіївна
НВК "Павлиська ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей ім. В.О. Сухомлинського"
___________________________________________________________________
ІІІ вікова група 15-18 років
І місце – Шалагіна Олеся Валеріївна
Олександрівський районний центр дитячої та юнацької творчості
__________________________
ІІ місце – Камінський Станіслав Олекссандрович,
НВК "Знамянська ЗШІ-ІІІ ст. №3-гімназія"
___________________________
ІІІ місце – Безугла Світлана Андріївна
НВК "Долинська гімназія" - ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради
Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у місці Києві в квітні 2019 року.
http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/
Онлайн-альбом дитячих малюнків за результатами Конкурсу 2022 року можна переглянути за посиланням https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albom-malunkiv-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022
І група – автори робіт віком від 6 до 10 років:
І місце – Босонченко Дарія Олександрівна (Компаніївська ЗШ І-ІІІ ступенів)
ІІ місце – Бердар Ольга Вікторівна (Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3)
ІІІ місце – Дєдов Нікіта Сергійович (Компаніївська ЗШ І-ІІІ ступенів)
ІІ група – автори робіт віком від 10 до 14 років:
І місце – Гаврилюк Богдан Віталійович (Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів)
ІІ місце – Мальований Олександр Вікторович (Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5)
ІІІ місце – Польський Владислав Володимирович (Новомиргородський ЦДЮТ, гурток живопису «Колір-світло-простір»)
ІІІ група – автори робіт віком від 14 до 18 років:
І місце – Ковіта Віталій Васильович (Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості)
ІІ місце – Дощанський Роман Романович (Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів)